GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10673651
nr 1067 3651
Fat
1950-tal, Ekeby, längd: 35 cm
Kondition: nagg
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 november 2016
kl 20:28:18
100 kr
150 kr
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".